Aneta Ulatowska

Aneta Ulatowska

Od najmłodszych lat pasjonuje się naturą. Jej motto to powtarzane za dziadkiem powiedzenie, że "natura bez nas może istnieć, ale my bez niej nie więc należy szanować jej prawa".

"Kosmetyki są częścią mojej pracy, ale także pasją, a wrodzona dociekliwość każe mi szukać odpowiedzi na wiele trudnych pytań."
05 październik 2014 Eko uroda

W sieci marketingu

"Reklama dźwignią handlu" – hasło znane nie tylko specjalistom od marketingu profesjonalnego, ale niemal każdemu, kto cokolwiek próbuje zdziałać w świecie tak zwanego biznesu.
Postanowiłam na krótki moment odbiec od tematu kosmetyki i kosmetologii. Wcale nie dlatego, że nie ma o czym pisać. Wręcz przeciwnie, ale ten artykuł powstał z „potrzeby chwili” i przez chwilę zastąpi główny wątek. 
Po ostatnim artykule na temat zastosowania parafin w kosmetykach pojawiły się pytania o alternatywę. Idąc tym tropem dla odmiany, postaram się w miarę możliwości przybliżyć jakie substancje są pożądane w kosmetykach.
Świat kosmetyczny, tak jak wiele innych dziedzin, rządzi się twardymi regułami. Ich podporą jest szeroko zakrojony marketing, gdzie królują różnego rodzaju hasła reklamowe. Mają one na celu skłonić potencjalnych nabywców do skierowania uwagi właśnie na TEN, a nie inny produkt.