Recenzje eko produktów

Jeśli macie w domu dzieci, które uwielbiają budować z klocków zarówno proste formy jak i przedziwne kształty to TEN zestaw będzie hitem.
Portfel jak zapewnia producent WoodChuck jest w 100% ekologiczny i wegański. Wierzchnia warstwa wykonana z korka pochodzącego z Portugalii.
Zastanawiacie się nad klockami, układankami czy sorterami dla malucha? Przyjrzyjcie się ofercie Smily Play, przetestowaliśmy i szczerze polecamy.
Nasze dzieci uwielbiają zabawki z dźwiękiem. Wbrew pozorom wybór nie jest prosty, bo zabawka po prostu grająca czy śpiewająca jest….nudna. Zatem szukamy aktywizujących propozycji, a w nasze oko i ręce wpadła interaktywna mata Smily Play.
Herve Tullet to autor kultowych, interaktywnych książek dla dzieci. Francuski autor i ilustrator wielu bestsellerów. Człowiek, który z każdą kolejną książką odkrywa przed nami nowe interakcje, w które wchodzi czytelnik.
O potrzebie otulania niemowląt już pisaliśmy (tutaj), ale z uwagi na to, że pojawił się u nas kolejny mały ekotropiciel, temat odświeżamy. Poznajcie KOKONIK.
Kiedy zapoznawałam się z tematem pieluszek wielorazowych zastanawiał mnie sens produkcji pieluszek o różnych rozmiarach, bo przecież na rynku dostępny jest uniwersalny rozmiar OS czyli one-size na cały okres pieluszkowania. Ekonomicznie. Niestety rzeczywistość zweryfikowała moje poglądy.
Na teście ciążowym pokazały się dwie kreski. Obok radości w najbliższych miesiącach towarzyszyć nam będzie rosnący brzuszek i piersi, które sprawią, że odwieczny dylemat kobiet „w co ja mam się ubrać” urośnie do rangi poważnego problemu.
Początek roku to zazwyczaj chwila refleksji nad tym co minęło, ale i myśli nad tym co ma się wydarzyć. Często zastanawiam się, jak świat będzie wyglądał za X lat, czy wizja roku 2065 kreślona przez J.M. Payet'-a w jego trylogii jest bliska prawdy, czy to tylko tzw. ekofantastyka?