Składany lunchbox ze sztućcami

30 maj 2014
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Żyjesz aktywnie i stawiasz na zdrowe odżywanie? Zabierasz ze sobą do pracy, szkoły, na wycieczkę: sałatki, kanapki, zdrowe przekąski. Na pewno nie jest ci obcy problem transportu tych smakowitości. Znaleźliśmy idealne rozwiązanie.

Nie od dziś wiadomo, że człowiek „je oczami”. Sam wygląd potrawy potrafi wywołać silne uczucie głodu lub skutecznie odebrać apetyt. Na rynku jest wiele dostępnych opakowań od tradycyjnych foliówek, po papier śniadaniowy i różnego rodzaju i kubatury pojemniki. My korzystamy z opcji jedzenia „na wynos” cały rok. Aby zimą kanapka nie była tylko dla lodołamaczy wozimy ją razem z opakowaniem w torbie termicznej. A jakie to opakowanie? Jednorazowe rozwiązania nas nie zadowalają, dlatego też szukaliśmy opakowania wielokrotnego użytku, trwałego, łatwego w utrzymaniu czystości i wyprodukowanego z bezpiecznego materiału. Nawet nam się nie śniło, że może być jeszcze korzystniej, a mianowicie opakowanie ma regulowaną pojemność i posiada uniwersalne sztućce w zestawie (3in1 widelec, łyżka i nóż). Taki jest składany, silikonowy lunchbox ze sztućcami marki Carma Line. Atestowany Silikon z którego wykonano opakowanie jest materiałem sterylnym oraz czystym chemicznie, odpornym na działanie promieni UV. Produkty w nim przechowywane nie zmieniają smaku ani zapachu, nie tracą żadnych wartości odżywczych. Szczelne zamknięcie zapewnia bezpieczny transport – wytworzone podciśnienie utrzymuje pudełko w jednolitej formie (nie ma możliwości by samo się złożyło). Silikonowe pudełko jest lekkie i elastyczne na tyle, że w szybki i łatwy sposób można je złożyć/rozłożyć, ale i na tyle sztywne, że utrzymuje swoją formę. Można powiedzieć, że jego obsługa jest dziecinnie prosta. Możliwość błyskawicznego złożenia go do mniejszych rozmiarów to ogromna zaleta, ponieważ zaoszczędza sporo miejsca w torebce, plecaku. Kolejny atut to połączenie łyżki, noża i widelca w jedną praktyczną formę i umieszczenie go na pokrywce opakowania, w odrębnym opakowaniu. Jest on zamontowany na wcisk, łatwo go wydobyć. Widelec nie zawiera bardzo ostrych końcówek dzięki temu może bezpiecznie użytkować je dziecko (i przy okazji nie podziurawi opakowania). Dzięki wysokiej odporności silikonu na temperaturę (-20stC do +100stC) można go bez obaw używać w zmywarce, a także lodówce i zamrażarce, co praktycznie czyni go uniwersalnym pojemnikiem do przechowywania żywności. Łatwo utrzymać go w czystości (także sztućce).

oie 3zEvI7mrJ4nw oie sJ0UhWlS9J7K oie wztIAjmKV6HW

Kolorystyka jest niebanalna i bardzo nam odpowiada. Pomarańczowy w połączeniu z zielenią sałaty komponuje się smakowicie, wydobywa jej soczysty kolor. Ustawiony na trawie, piasku nie zniknie z pola widzenia. Każda potrawa komponuje się w tym opakowaniu radośnie.
                                                        oie ljR1FL31n1cm oie x8mlngrg6175

W 2013 r. Lunchbox Carma Line zajął pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszy Produkt Targów Kid’s Biz Fair w kategorii Akcesoria dla Dziecka.
                                                                        Lunchbox dostępny w sklepie mamaplus.pl
                                                         MamaPluslogo

  • Bezpieczeństwo: Lunchbox Carma Line nie zawiera żadnych toksycznych substancji i posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA.
  • Ekologia: do produkcji została użyta przyjazna środowisku nowoczesna technologia.
  • Uniwersalność: można używać w mikrofalówce i zamrażarce: temp. od -20⁰C do +100⁰C.
  • Łatwy w czyszczeniu: można myć w zmywarce.
  • Materiał: główna część wykonana z silikonu, a pokrywa i sztućce z plastiku.

Wymiary: długość 17 cm, szerokość 14,5 cm, wysokość 7 cm (wysokość po złożeniu zaledwie 3,5 cm).
Cena: 63zł

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież