Pieluszka wielorazowa Małpki - CLOSE PARENT

04 czerwiec 2014
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
O zaletach bambusowych tkanin już była u nas mowa. Oprócz dostępnych na rynku bambusowych ręczników, kocyków są i pieluszki wielorazowe z wkładami bambusowymi. Mówi się o nich „nowa generacja” zobaczcie jak sprawdza się u nas Pielucha wielorazowa z bambusem - Pop in AIO Małpki - CLOSE PARENT.

Przy aktywnym smyku bardzo ważna jest kwestia dopasowana pieluszki wielorazowej. Najlepsza jest taka, która daje swobodę ruchu przy zachowaniu maximum szczelności i komfortu. Mówiąc o komforcie mam na myśli odczucia malucha, pieluszka musi stanowić integralną część jego ubioru, a nie sprawiać wrażenie przysłowiowej kuli u nogi. W pieluszce Pop in można wybrać się nawet na koniec świata, w terenie spisuje się bez zarzutu. Przede wszystkim:

- To pieluszka na cały okres pieluszkowania. Dzięki regulowanym napom przeznaczona jest dla dzieci od narodzin, aż do momentu nabycia umiejętności korzystania z nocnika. Dzięki wytrzymałym bocznym rzepom swobodnie można regulować jej szerokość.

- Wersja wkładów z bambusa sprawia, że dziecko ma styczność z aksamitnie miękkim materiałem, który jest naturalny i polecany szczególnie dla wrażliwej skóry dziecka.

- Wkłady absorbujące dopina się do otulacza na zatrzaski, więc zewnętrznej części pieluszki możemy użyć ponownie. Np. można użyć samego wkładu z bambusa z dwoma napami, którą przyczepia się bezpośrednio do otulacza, bez oczekiwania na wyschnięcie części właściwej pieluszki. Można też użyć innych wkładów, nawet tych niekompatybilnych z pieluszką np. z mikrofibry, a otulacz spełni swoje zadanie.
                                             oie 0tG2SaLwHbZi oie t6V1zFCydKDo 

- Podwójny elastyczny klin (falbanka) wokół nóżek sprawia, że pieluszka jeszcze lepiej dopasowuje się do kształtów dziecka i ochroni przed wyciekami.

Wierzchnia część stworzona jest z nowego materiału - poliestru powlekanego PU, jeszcze lepiej chroniącego przed wyciekaniem. PU, czyli poliuretan, to polimer o zwiększonej funkcji izolacyjnej. Nadruk pyszczka małpki stanowi dodatkowy atut wizualny.

Uniwersalność pieluszki sprawia, że chętnie po nią sięgamy. Stosujemy zarówno w ciągu dnia (nawet tego bardzo upalnego) jak i w nocy, kiedy potrzebujemy porządnego zabezpieczenia. Pop in sprawdza się w tym względzie doskonale, ponieważ potrafi „wytrzymać” na pupie bez przecieków całą noc (z dodatkowym wkładem na noc - można dokupić osobno lub razem z zestawem 5 pieluszek).
    oie eKooMt7up7K0 oie CLWZmwgGefsF oie 0daziSGwQXoM oie OuQYASpplPef

Zakłada się błyskawicznie, a regulacja ilości warstw chłonnych umożliwia dopasowanie pieluszki do potrzeb sytuacyjnych. Jest to pieluszka typu AIO czyli wszystko w jednym, z możliwością rozłożenia ją na pojedyncze elementy tj. otulacz plus wkłady. Wiadomo, że im więcej wkładów włożymy do otulacza tym większa będzie pupa malucha, jednak przy optymalnym dopasowaniu, nie ma się wrażenia „dużego odwłoka”. Pomimo kilku prań nadal zachowuje swój kolor, kształt i miękkość. Napy dają się swobodnie regulować.
                    oie 5tOkgUwDB6Kz oie E3GKKQylp3Ck oie o5Mx9ozfgtCL oie vjXrCoY8tBCE

                                                                          Pieluszka jest dostępna w sklepie bobomio.pl
                                                                   bobomio

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Komentarze  

 
+1 # Magdalena 2014-06-24 11:41
U mojej 3 mieisiecznej coreczki uzywam je od 3 tygodni jako otulacz z tetrami zlozonymi na odp szerokosc i piore recznie prawie codziennie bo ich mam tylko 2 plus jeden z innej firmy. Potwierdzam wszytko wyzej wymienione :) przekonalam sie do dalszych ale chyba jak podrosnie bo jednak sie troche odnijaja niz inne szkoda tylko ze szyte w chinach bo za ta cene... hm trudno uwierzyc ze nie dalo by sie tez z Europie ale coz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować