EKOCUDA Targi Kosmetyków Naturalnych w Warszawie

09 listopad 2016
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą - takie właśnie są Ekocuda. Sięgają po nie wszyscy, którzy chcą otoczyć swoją skórę najlepszą troską. Z myślą o nich 19-20 listopada po raz pierwszy w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy producenci polskich i zagranicznych marek przedstawią kosmetyki inspirowane naturą. Wstęp na targi jest bezpłatny.

EKOCUDA to wydarzenie wyjątkowe, bowiem po raz pierwszy na tak dużą skalę, w jednym miejscu, spotkają się producenci kosmetyków naturalnych z ich odbiorcami. To szansa na niecodzienne, inspirujące spotkania zachęcające do dialogu, wymiany doświadczeń i wysłuchania się w potrzeby klientów. Uczestnicy targów będą mogli zobaczyć, dotknąć, powąchać, i co ważne - zabrać ze sobą do domu kosmetyczne Ekocuda.

Po pierwsze prezentacja

Zdrowy styl życia to wybór. Rośnie grupa świadomych osób, które podejmują przemyślane decyzje zakupowe, sprawdzają etykiety i sposób produkcji. Kosmetyki należą także do tej grupy produktów, których skład jest dokładnie analizowany, bowiem nakładamy je bezpośrednio na skórę, co może mieć widoczne i odczuwalne efekty dla naszego zdrowia.

- Coraz więcej osób odkrywa kosmetyki naturalne, zauważają, że wiele popularnych marek, dostępnych w dużych drogeriach, ma skład mało przyjazny dla ich skóry i szukają alternatywnych rozwiązań. Myślę, że gdy już ktoś zagłębi się w ten temat, to trudno będzie mu wrócić do dawnych nawyków i kosmetyków. Targi są idealnym miejscem zarówno dla wiernych już miłośników, którzy będą mogli poznać nowe produkty i je przetestować, jak również dla tych, którzy swoją przygodą z odkrywaniem zalet kosmetyków naturalnych dopiero zaczynają – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

Po drugie edukacja

Ekocuda to prezentacja bogatej oferty kosmetyków naturalnych, ale nie tylko. Targom towarzyszyć będą warsztaty edukacyjne prowadzone przez m.in. makijażystki, farmaceutów czy kosmetyczki. Swoją wiedzą z zakresu czytania etykiet podzielą się twórczynie PiggyPEG, Katarzyna Konopa z Pink mink studio - Vegan make-up & face painting poprowadzi warsztaty makijażu z wykorzystaniem mineralnych kosmetyków marki Annabelle Minerals, a Magdalena Kinga Marciniak podpowie, jak przygotować kosmetyki w domu. Marta Grzegrzułka kosmetykami naturalnym Zuii Organic poprowadzi warsztat „Dzienny makijaż organiczny - przyjazny skórze!”, a tajniki makijażu z marką Lily Lolo zdradzi Katarzyna Pokonieczna.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Wystawcy: Ministerstwo Dobrego Mydła, Felicea Natural, Annabelle Minerals, John Masters Organic, Iwoniczanka, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Ad kosmetyki, Lavera, Vela Ramos, Lily Lolo, Hagi, Orientana, Purite, Yope, Iva Natura, Glov, Dottore, Zuii Organic, Naturativ, Wytwórnia Mydła, Oils Wellness, Delikatesy Mydlane.pl, Okoro, Kobalt, Salon Wisła, Sylveco i inni.
Więcej informacji:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież