Stacjonarny rowerek z tabletem dla dzieci i elektroniczny laktator do biustonosza

08 styczeń 2017
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
CES (Consumer Electronics Show) 2017 – to globalne targi, na których wystawiane są wszystkie techniczne wynalazki. Co roku zdumiewają, a nawet wzbudzają kontrowersje. Co zaprezentowano tym razem?

Fisher-Price Think'n'Learn Inteligentne Cycle

Stacjonarny rower treningowy dla dzieci - podczas ćwiczeń mogą dzieci grać na zamocowanym do rowerka tablecie. Zapowiadany jako rozwiązanie dla rodziców, którzy są zaniepokojeni niskim poziomem aktywności ich dzieci. Prostszym rozwiązaniem byłoby ograniczenie TV / gier (także na tablecie) i kupno prawdziwego roweru… - tak twierdzą przeciwnicy tej zabawki. Sugerowana cena tego urządzenia to 150 $.
rowerekkids

Mattel Arystoteles

Inteligentny domowy asystent, który ma rozumieć „mowę niemowląt”, a dla rodziców dzięki aplikacji głosowej ma pomagać robić zakupy. Podłączony do Internetu wszystkie dane przesyła do aplikacji w telefonie za pośrednictwem szyfrowanego kanału. Czas ukazania się przewiduje się na czerwiec 2017 w Stanach Zjednoczonych, w cenie około 300 $.
mattel

Willow Inteligentny Laktator

Dyskretny i cichy laktator dla matek karmiących. Urządzenie w kształcie łzy spoczywa na piersi matki pod jej stanikiem i zbiera mleko w torebce, która jest przechowywana wewnątrz urządzenia. Jedna torba posiada cztery uncje pijemności mleka. Ze względów bezpieczeństwa nie są to torby wielokrotnego użytku - system jest wyposażony w 24 torebki i trzeba kupić zamienniki, które kosztują 50 centów. Działa na akumulator, który trzyma do dwóch dni. Podłączony do aplikacji na komputerze przez Bluetooth – śledzi ile mleka zebrano, datę odbioru i jak długo trwała każda sesja odciągania mleka.
willow2

Video https://www.facebook.com/circuitbreaker/videos/1666528650306624/ Ma być dostępny w sprzedaży wiosną za ok. 430$.

NETGEAR Arlo Baby 'Baby Monitor

Posiada wiele funkcji: aparat, kamera, odtwarzacz muzyki - wysyła zgłoszenie telefoniczne za każdym razem gdy dziecko porusza się lub wydaje dźwięki. Żywotność akumulatora określa się na 7 godzin bez ładowania. Koszt 230$.
netgearbaby

Kuri Robot Niania

Tzw. aparat bezpieczeństwa - niania zwiedza dom i przesyła różne dane, do których mamy wgląd dzięki Internetowi. Kiwa głową zamiast odpowiadać, ma zdolność do naśladowania poleceń głosowych, a także zdolność do odtwarzania muzyki i może czytać dzieciom bajki .Może rozpoznawać ludzi i odpowiednio na nich reagować. Przypilnuje także domowych zwierząt. Wysoka cena 700$ – skłania niektórych do pytań czy jeszcze prasuje i gotuje. filmik prezentujący urządzenie: https://youtu.be/aAi9ASA908Q
Kuri Inspires

LEGO konstrukcje
Dla małych konstruktorów (powyżej 7 r.ż.) "podstawowe programowanie" zawiera klocki i elementy elektroniczne, które pomogą ożywić zbudowane modele, a także nagrać głos dla zabawek. Przewidywana cena 160$.
legolego

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież